Start Katalog firm mazowieckie producent Honeywell Sp. z o.o.

Branżowe słówko na dziś

Codziennie nowe tłumaczenie z
j. angielskiego na j. polski:
 
landfill - wysypisko śmieci

Losowe Ogłoszenia

Ostatnie oferty pracy

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.Branżowy Katalog Firm

Honeywell Sp. z o.o.

Honeywell Sp. z o.o.
Mapa z lokalizacją Domaniewska 39B
02-672 Warszawa
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa

Honeywell Sp. z o.o. działa od 1993 roku, jednakże pierwsze kontakty handlowe zostały nawiązane już w latach 60-tych, kiedy to firma zaoferowała polskim kontrahentom urządzenia dla przemysłu chemicznego, naftowego i rafineryjnego. Dziś kompleksową ofertę na terenie całego kraju prezentuje około 100 pracowników i ponad 200 firm partnerskich współpracujących na stałe (biura projektowe, hurtownie, firmy instalacyjne i inżynieryjne,).

Zarząd Korporacji
  Firmą zarządza zespół profesjonalistów, odnoszący sukcesy w świecie biznesu. Zatrudniamy ludzi naprawdę utalentowanych którzy swoją wiedzą i doświadczeniem przyczyniają się do rosnącej potęgi firmy.

Historia
 Tradycja firmy Honeywell sięga już 120 lat. Założenie przedsiębiorstwa miało miejsce w 1885 roku przy okazji opracowania systemu zaworów dla pieców opalanych węglem.

Historia w Polsce
 Pierwsze kontakty handlowe zostały nawiązane już w latach 60-tych, kiedy to firma zaoferowała polskim kontrahentom urządzenia dla przemysłu chemicznego, naftowego i rafineryjnego.

Kultura
  W tej sekcji, przedstawiamy kilka czołowych inicjatyw i zasad organizacji, które pomagają zdefiniować naszą kulturę.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pionierską strategią Six Sigma, która umożliwia nam stałe doskonalenie sposobu działania tak, by pozyskiwać większą wartość nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów.
Cenimy naszą różnorodność i wykorzystujemy ją jako przewagę konkurencyjną. Nasi liderzy są jednymi z najbardziej cenionych w biznesie.

Etyka biznesu
  Program Integralności i Zgodności Honeywell odzwierciedla nasze wizje i wartości. Pomaga naszym pracownikom, przedstawicielom, wykonawcom, konsultantom i dostawcom na całym świecie spełniać najwyższe standardy etyki biznesu. Pracownicy Honeywell są dumni z silnej reputacji etycznej firmy. Ten program pomaga chronić naszą reputację.

Zrównoważony rozwój
  Poznaj naszą odpowiedzialność za ochronę zdrowia, bezpieczeństwo i ochronę środowiska, którą realizujemy poprzez program Zrównoważonego Rozwoju.


Dodano: 2011-10-29 09:01:24    Odsłon: 118
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Najbliższe szkolenia

poprzednim miesiącu czerwiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń

Branżowy katalog firm

WW celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://inzynieria-sanitarna.com.pl używa Cookies. Korzystajac ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies. Polityka Prywatności - zobacz więcej.

Akceptuję pliki ciasteczek z tej witryny.