Start Katalog firm małopolskie producent Smay Sp. z o.o.

Branżowe słówko na dziś

Codziennie nowe tłumaczenie z
j. angielskiego na j. polski:
 
landfill - wysypisko śmieci

Losowe Ogłoszenia

Ostatnie oferty pracy

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.Branżowy Katalog Firm

Smay Sp. z o.o.

Smay Sp. z o.o.
Mapa z lokalizacją Ciepłownicza 29
31587 Kraków
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: 12 680 20 89
Wizja
Zostać najlepszą firmą w Polsce w branży wentylacyjnej i liderem w zakresie produkcji przepustnic w Europie.
Misja firmy
Jesteśmy firmą o dużym potencjale twórczym, która z pasją tworzy nowoczesne produkty w branży wentylacyjnej. Poprzez stały rozwój poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki łączeniu talentu ludzi, nasze produkty zawsze wyróżnia wysoka jakość, estetyka i niezawodność działania. Zadowolenie klienta jest najważniejszym priorytetem firmy.
Nasze wartości
Ludzie są siła napędowa naszej organizacji. Stanowią integralna część naszych działań, decydują o naszej reputacji i witalności.
Naszymi głównymi wartościami są:
  • Zaufanie
  • Lojalność
  • Jakość obsługi klientów
  • Uczciwość i rzetelność
  • Zaangażowanie i współpraca
Dofinansowania Unii Europejskiej
Firma SMAY Sp. z o.o. korzystała i korzysta z dofinansowań Unii Europejskiej i jest w trakcie składania kolejnych wniosków z działań w ramach programu SPO.WKP.
Historia
Firma SMAY Sp. z o. o. jest producentem akcesoriów i urządzeń dla potrzeb wentylacji i klimatyzacji. Firma została założona w 1989 roku. W początkowych latach jej działalności, firma była małym przedsiębiorstwem zatrudniającym kilka osób i oferującym najprostsze elementy do montażu wentylacji. W latach 1997-2001 poczynione inwestycje diametralnie zmieniły oblicze firmy. Firma bardzo szybko zaczęła poszerzać swoja ofertę o nowe produkty i rozwiązania techniczne, które dzięki uznaniu Klientów, stały się szlagierami w branży wentylacyjnej na rynku polskim. Szczególne osiągnięcia zdobyliśmy w zakresie produkcji przepustnic, kratek i anemostatów. Lata 2002-2004 to okres kolejnych inwestycji w nowoczesny park maszynowy i automatyzacji procesów produkcyjnych, które gwarantują zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.
Badania i rozwój
W swojej działalności firma SMAY współpracuje z wieloma jednostkami naukowo badawczymi tj.:
  • Politechnika Krakowska
  • Akademia Górniczo- Hutnicza w Krakowie
  • Instytut Górotworu Polskiej Akademii Nauk

    Dzięki stałej współpracy z krakowskim uczelniami, oferujemy coraz to najnowocześniejsze konstrukcje przepustnic, nawiewników, czerpni czy klap przeciwpożarowych. Stałe podnoszenie jakości, wdrażanie unikalnych rozwiązań technologicznych swoich produktów wyznacza nowe kierunki rozwoju w branży wentylacyjnej. Obecnie firma nasza kończy wdrożenie systemu ISO oraz nowoczesnego systemu zarządzania ERP Scala.
Certyfikaty i wyróżnienia
Jakość Naszych wyrobów poparta jest wieloma aprobatami i atestami technicznymi oraz licznymi opracowaniami jednostek naukowo-badawczych. Smay posiada także ceryfikaty dopuszczające wyroby do obrotu na terytorium Federacji Rosyjskiej oraz Ukrainy.

Dodano: 2011-10-28 17:56:29    Odsłon: 211
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Najbliższe szkolenia

poprzednim miesiącu czerwiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń

Branżowy katalog firm

WW celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://inzynieria-sanitarna.com.pl używa Cookies. Korzystajac ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies. Polityka Prywatności - zobacz więcej.

Akceptuję pliki ciasteczek z tej witryny.