Start

Branżowe słówko na dziś

Codziennie nowe tłumaczenie z
j. angielskiego na j. polski:
 
landfill - wysypisko śmieci

Losowe Ogłoszenia

Ostatnie oferty pracy

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.EkoAkcja: Kto nie przyniesie - odpada Drukuj
czwartek, 10 maja 2012 04:47

Źródło: www.ekomiko.plJuż w najbliższą sobotę w 15 miastach Polski odbędzie się trzecia edycja EkoAkcji, czyli dorocznej zbiórki opakowań. W tym roku odbywa się ona pod hasłem „Kto nie przyniesie - odpada”. W zamian za przyniesione opakowania rozdajemy sadzonki roślin ogrodowych lub doniczkowych. "Celem naszej wspólnej akcji jest przede wszystkim popularyzacja selektywnej zbiórki surowców wtórnych wśród naszych klientów, która jest jednym z trzech filarów strategii ekologicznej naszej firmy" – mówi Agnieszka Suszko, która zajmuje się działaniami w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, w TESCO Polska.

 

"Rozwijana od wielu lat polityka ekologiczna jest jednym z najważniejszych filarów działalności Carlsberg Polska. Aby minimalizować wpływ naszych browarów i biur na otoczenie, poczyniliśmy wiele inwestycji proekologicznych, prowadzimy również edukacyjny program Zielone Biuro wśród naszych pracowników. Jednocześnie czujemy powinność powiedzenia naszemu konsumentowi, co należy czynić z butelką po wypiciu trunku. Jedynym sprawdzonym sposobem na zmniejszenie problemów ekologicznych związanych z opakowaniami szklanymi jest ich recykling, który oszczędza zużycie energii i zapobiega gromadzeniu odpadów" - mówi Adam Pawełas, Menedżer ds. Środowiska w Carlsberg Polska.

"To bardzo dobra inicjatywa, dlatego z przyjemnością objęliśmy nad nią patronat. Uważam, że połączenie sił obu firm i zorganizowanie wspólnej akcji edukacyjnej, pozwoli zwiększyć dotarcie do konsumentów z przekazem, jak należy postępować z opakowaniami szklanymi, co należy czynić z butelką zwrotną, i jak zadbać o przetwarzanie butelki bezzwrotnej, a wszystko to w trosce o nasze środowisko naturalne "– mówi Zbigniew Skowronek, Dyrektor ds. Handlowych w KOBA, Organizacji Odzysku S.A.

 

Najbliższe szkolenia

poprzednim miesiącu czerwiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń

Branżowy katalog firm

WW celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://inzynieria-sanitarna.com.pl używa Cookies. Korzystajac ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies. Polityka Prywatności - zobacz więcej.

Akceptuję pliki ciasteczek z tej witryny.