Start

Branżowe słówko na dziś

Codziennie nowe tłumaczenie z
j. angielskiego na j. polski:
 
landfill - wysypisko śmieci

Losowe Ogłoszenia

Ostatnie oferty pracy

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.Portal Inżynieria Sanitarna
Konkurencja kusi inżyniera Drukuj
poniedziałek, 31 października 2011 10:17

Rekrutacja odpowiednich pracowników ma decydujący wpływ na kształt i funkcjonowanie firmy, ponieważ są oni najważniejszym zasobem każdej organizacji. Pracodawca zawsze jest nastawiony na zatrudnienie osób najlepiej spełniających jego oczekiwania. Powstaje pytanie: skąd pozyskiwać zdolnych kandydatów z doświadczeniem w branży?


 


 

Więcej…
 
Ponad 500 mln zł finansowania z EBI dla Taurona Drukuj
środa, 26 października 2011 18:28

 

TAURON Polska Energia pozyskał w Europejskim Banku Inwestycyjnym (EBI) dwie preferencyjne pożyczki o łącznej wartości 510 mln zł. Pozyskane środki posłużą do realizacji dwóch projektów inwestycyjnych w obszarze wytwarzania.

- Pożyczki z EBI potwierdzają, że Grupa TAURON efektywnie wykorzystuje preferencyjne finansowanie dostępne na rynku. Preferencyjny kredyt na projekty, których głównym celem jest poprawa efektywności i ograniczenie emisji CO2, przyniesie nam wymierne korzyści po stronie kosztowej. Zamierzamy w przyszłości nadal ubiegać się o podobne instrumenty finansowania – mówi Krzysztof Zawadzki, wiceprezes zarządu ds. ekonomiczno-finansowych.

Więcej…
 
Od czegoś trzeba zacząć... Drukuj
poniedziałek, 24 października 2011 15:37

 Witam Państwa serdecznie na stronie serwisu internetowego stworzonego z myślą o ludziach i przede wszystkim dla ludzi związanych z branżą instalacyjną. Mam nadzieję, że portal będzie idealnym dodatkiem do porannej kawy i rogala :) dla wielu inżynierów sanitarnych i nie tylko. Będzie to źródło merytorycznych informacji, patronat medialny ważnych branżowych wydarzeń i przedsięwzięć. Serwis ma pomagać także osobom nie związanym z branżą instalacyjną, ale chcącym skorzystać z usług osób lub firm z nią związanych. Pomoże między innymi  w odnalezieniu projektanta, wykonawcy, rzeczoznawcy ze swojego regionu. Wydaję mi się, że w tym miejscu już nic więcej nie trzeba pisać a trzeba działać. Czas pokaże czy ludzi odnajdą swoje miejsce na tej stronie czy też pierwsza wizyta będzie ich ostatnią...
Z racji funkcji strony będę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie, które mogą wpłynąć na poprawę jej funkcjonowania.
 

 

gorąco zapraszam :)
Michał Kozek

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 następna > ostatnia >>

Strona 18 z 18

Najbliższe szkolenia

poprzednim miesiącu czerwiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń

Branżowy katalog firm

WW celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://inzynieria-sanitarna.com.pl używa Cookies. Korzystajac ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies. Polityka Prywatności - zobacz więcej.

Akceptuję pliki ciasteczek z tej witryny.