Start

Branżowe słówko na dziś

Codziennie nowe tłumaczenie z
j. angielskiego na j. polski:
 
landfill - wysypisko śmieci

Losowe Ogłoszenia

Ostatnie oferty pracy

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.Portal Inżynieria Sanitarna
Już tylko miesiąc - czyli największe wydarzenie w branży - ISH Frankfurt Drukuj
wtorek, 12 lutego 2013 09:07

Do międzynarodowych targów ISH we Frankfurcie nad Menem, które odbędą się w dniach 12-16.03.2013 pozostał już tylko miesiąc. W wystawie swoje produkty będzie prezentować ponad 2300 wystawców z całego świata. Zakres będzie dotyczył wszystkich gałęzi związanych z branżą instalacyjną. Targi odbywaja sie cyklicznie co dwa lata i każda edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jak w ubiegłych latach i tym razem swoje rozwiązania zaprezentują firmy z Polski.

Więcej…
 
Nowa perspektywa dla edukacji ekologicznej Drukuj
piątek, 01 lutego 2013 05:38

Źródło: www.nfosigw.gov.plJakie miejsce powinna zająć edukacja ekologiczna w dokumentach strategicznych NFOŚiGW? Jakie będą nowe kierunki działania Narodowego Funduszu? Publiczną dyskusję na te tematy otworzyła prezes Małgorzata Skucha na drugim forum poświęconym edukacji ekologicznej. We środę 23 stycznia w siedzibie NFOŚIGW odbyło się drugie Forum „Ekologia – Edukacja – Ekoinnowacje”.

Więcej…
 
Nowy prezes PSEW Drukuj
wtorek, 29 stycznia 2013 05:19

Źródło: www.psew.pl9 stycznia 2013 roku Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej wybrało zarząd nowej kadencji, a ten wybrał spośród siebie nowego prezesa. Nowym prezesem PSEW został Jarosław Pole, który dotychczas w stowarzyszeniu był przewodniczącym grupy roboczej do spraw morskiej energetyki wiatrowej.

Więcej…
 
Generator Koncepcji Ekologicznych - otwarcie I konkursu Drukuj
czwartek, 24 stycznia 2013 21:44

Źródło: www.ncbir.plNarodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłaszają otwarcie I konkursu w ramach Programu Gekon - Generator Koncepcji Ekologicznych. Celem Programu Gekon jest dofinansowywanie projektów obejmujących realizację badań naukowych, prac rozwojowych oraz wdrożenie innowacyjnych technologii proekologicznych

Więcej…
 
Kolejne szkolenie e-learningowe na stronie PIIB Drukuj
wtorek, 22 stycznia 2013 04:02

Źródło: www.piib.org.plPolska Izba Inżynierów Budownictwa informuje, że w portalu PIIB na swojej stronie internetowej www.piib.org.pl uruchomiła kolejne szkolenie w systemie e-learningowym nt. „Kosztorysowanie robót budowlanych” przygotowane przez dr inż. Jacka Zabielskiego. Przedmiotem szkolenia jest wprowadzenie do zagadnień związanych z kosztorysowaniem robót budowlanych.

Więcej…
 
Nagroda Eurobuild Awards 2012 dla Dworca Głownego we Wrocławiu Drukuj
poniedziałek, 17 grudnia 2012 05:38

Źródło: www.budimex.plDworzec Główny we Wrocławiu otrzymał nagrodę w konkursie Eurobuild Awards 2012. Nagroda została przyznana w kategorii RICS Regeneration Award, czyli renowacji obiektów. Mogły w nim startować budynki komercyjne i niekomercyjne. Inwestycja PKP realizowana przez Budimex konkurowała z czterema innymi budynkami: Heritage Gates, zaprojektowanym przez Karla Grossera budynku przy ul. Rzeźniczej we Wrocławiu, warszawskim Iris, biurowcem Jana Kulczyka Ufficio Primo w Warszawie i Okrąglakiem w Poznaniu.

Więcej…
 
Dbając o zieloną przyszłość Drukuj
wtorek, 11 grudnia 2012 05:38

Źródło: www.mos.gov.plW Krakowie rozpoczęła się V konferencja „Dbając o zieloną przyszłość”, czyli coroczne spotkanie z beneficjentami projektów środowiskowych organizowane przez Ministerstwo Środowiska. W konferencji bierze udział podsekretarz stanu w MŚ Aneta Wilmańska. W 2012 roku zostały podpisane 94 nowe umowy na łączną kwotę dofinansowania w wysokości 2,45 mld zł.

Więcej…
 
Skanska najpopularniejszym pracodawcą Drukuj
poniedziałek, 10 grudnia 2012 05:57

Źródło: www.skanska.plPo raz drugi z rzędu Skanska jest najpopularniejszym pracodawcą w branży budowanej wśród specjalistów i menedżerów. Skanska okazała się najpopularniejszym pracodawcą w branży budowlanej w 3. edycji badania przeprowadzonego przez firmę rekrutacyjną Antal. Ranking powstał na podstawie odpowiedzi ponad 1500 polskich specjalistów i menedżerów z różnych branż. Liderem tego zestawienia byliśmy również rok wcześniej.

Więcej…
 
Nowy zarząd NFOŚiGW Drukuj
piątek, 07 grudnia 2012 05:38

Źródło: www.nfosigw.gov.plMinister środowiska, Marcin Korolec powołał nowy Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Prace obejmie on 1 stycznia 2013 r. Prezesem nowego Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej została Małgorzata Skucha. Na zastępców Prezesa Funduszu minister Korolec powołał natomiast: Jacka Gdańskiego, Barbarę Koszułap oraz Krystiana Szczepańskiego.

Więcej…
 
Jesienna sesja egzaminacyjna i przybyło nam inżynierów z uprawnieniami Drukuj
czwartek, 06 grudnia 2012 22:23

www.piib.org.pl23 listopada br. we wszystkich okręgowych izbach inżynierów budownictwa rozpoczęła się jesienna sesja egzaminacyjna na uprawnienia budowlane. Okręgowe komisje kwalifikacyjne zakwalifikowały do nich ponad 3200 kandydatów w kraju. O godz. 10.00 pisemnym testem rozpoczął się egzamin na uprawnienia budowlane w 16 okręgowych izbach inżynierów budownictwa. Testy egzaminacyjne przygotowuje Krajowa Komisja Kwalifikacyjna PIIB, w oparciu o zapotrzebowanie, zgłaszane przez okręgowe komisje kwalifikacyjne.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 18

Najbliższe szkolenia

poprzednim miesiącu czerwiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń

Branżowy katalog firm

WW celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://inzynieria-sanitarna.com.pl używa Cookies. Korzystajac ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies. Polityka Prywatności - zobacz więcej.

Akceptuję pliki ciasteczek z tej witryny.