Start

Branżowe słówko na dziś

Codziennie nowe tłumaczenie z
j. angielskiego na j. polski:
 
landfill - wysypisko śmieci

Losowe Ogłoszenia

Ostatnie oferty pracy

Ostatnio na forum

Więcej »Portal Inżynieria Sanitarna
Konkurencja kusi inżyniera Drukuj
poniedziałek, 31 października 2011 10:17

Rekrutacja odpowiednich pracowników ma decydujący wpływ na kształt i funkcjonowanie firmy, ponieważ są oni najważniejszym zasobem każdej organizacji. Pracodawca zawsze jest nastawiony na zatrudnienie osób najlepiej spełniających jego oczekiwania. Powstaje pytanie: skąd pozyskiwać zdolnych kandydatów z doświadczeniem w branży?


 


 

Więcej…
 
Ponad 500 mln zł finansowania z EBI dla Taurona Drukuj
środa, 26 października 2011 18:28

 

TAURON Polska Energia pozyskał w Europejskim Banku Inwestycyjnym (EBI) dwie preferencyjne pożyczki o łącznej wartości 510 mln zł. Pozyskane środki posłużą do realizacji dwóch projektów inwestycyjnych w obszarze wytwarzania.

- Pożyczki z EBI potwierdzają, że Grupa TAURON efektywnie wykorzystuje preferencyjne finansowanie dostępne na rynku. Preferencyjny kredyt na projekty, których głównym celem jest poprawa efektywności i ograniczenie emisji CO2, przyniesie nam wymierne korzyści po stronie kosztowej. Zamierzamy w przyszłości nadal ubiegać się o podobne instrumenty finansowania – mówi Krzysztof Zawadzki, wiceprezes zarządu ds. ekonomiczno-finansowych.

Więcej…
 
Od czegoś trzeba zacząć... Drukuj
poniedziałek, 24 października 2011 15:37

 Witam Państwa serdecznie na stronie serwisu internetowego stworzonego z myślą o ludziach i przede wszystkim dla ludzi związanych z branżą instalacyjną. Mam nadzieję, że portal będzie idealnym dodatkiem do porannej kawy i rogala :) dla wielu inżynierów sanitarnych i nie tylko. Będzie to źródło merytorycznych informacji, patronat medialny ważnych branżowych wydarzeń i przedsięwzięć. Serwis ma pomagać także osobom nie związanym z branżą instalacyjną, ale chcącym skorzystać z usług osób lub firm z nią związanych. Pomoże między innymi  w odnalezieniu projektanta, wykonawcy, rzeczoznawcy ze swojego regionu. Wydaję mi się, że w tym miejscu już nic więcej nie trzeba pisać a trzeba działać. Czas pokaże czy ludzi odnajdą swoje miejsce na tej stronie czy też pierwsza wizyta będzie ich ostatnią...
Z racji funkcji strony będę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie, które mogą wpłynąć na poprawę jej funkcjonowania.
 

 

gorąco zapraszam :)
Michał Kozek

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 następna > ostatnia >>

Strona 18 z 18

Najbliższe szkolenia

poprzednim miesiącu luty 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28
Brak wydarzeń

Branżowy katalog firm

WW celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://inzynieria-sanitarna.com.pl używa Cookies. Korzystajac ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies. Polityka Prywatności - zobacz więcej.

Akceptuję pliki ciasteczek z tej witryny.