Start

Branżowe słówko na dziś

Codziennie nowe tłumaczenie z
j. angielskiego na j. polski:
 
landfill - wysypisko śmieci

Losowe Ogłoszenia

Ostatnie oferty pracy

Ostatnio na forum

Więcej »Portal Inżynieria Sanitarna
Już tylko miesiąc - czyli największe wydarzenie w branży - ISH Frankfurt Drukuj
wtorek, 12 lutego 2013 09:07

Do międzynarodowych targów ISH we Frankfurcie nad Menem, które odbędą się w dniach 12-16.03.2013 pozostał już tylko miesiąc. W wystawie swoje produkty będzie prezentować ponad 2300 wystawców z całego świata. Zakres będzie dotyczył wszystkich gałęzi związanych z branżą instalacyjną. Targi odbywaja sie cyklicznie co dwa lata i każda edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jak w ubiegłych latach i tym razem swoje rozwiązania zaprezentują firmy z Polski.

Więcej…
 
Nowa perspektywa dla edukacji ekologicznej Drukuj
piątek, 01 lutego 2013 05:38

Źródło: www.nfosigw.gov.plJakie miejsce powinna zająć edukacja ekologiczna w dokumentach strategicznych NFOŚiGW? Jakie będą nowe kierunki działania Narodowego Funduszu? Publiczną dyskusję na te tematy otworzyła prezes Małgorzata Skucha na drugim forum poświęconym edukacji ekologicznej. We środę 23 stycznia w siedzibie NFOŚIGW odbyło się drugie Forum „Ekologia – Edukacja – Ekoinnowacje”.

Więcej…
 
Nowy prezes PSEW Drukuj
wtorek, 29 stycznia 2013 05:19

Źródło: www.psew.pl9 stycznia 2013 roku Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej wybrało zarząd nowej kadencji, a ten wybrał spośród siebie nowego prezesa. Nowym prezesem PSEW został Jarosław Pole, który dotychczas w stowarzyszeniu był przewodniczącym grupy roboczej do spraw morskiej energetyki wiatrowej.

Więcej…
 
Generator Koncepcji Ekologicznych - otwarcie I konkursu Drukuj
czwartek, 24 stycznia 2013 21:44

Źródło: www.ncbir.plNarodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłaszają otwarcie I konkursu w ramach Programu Gekon - Generator Koncepcji Ekologicznych. Celem Programu Gekon jest dofinansowywanie projektów obejmujących realizację badań naukowych, prac rozwojowych oraz wdrożenie innowacyjnych technologii proekologicznych

Więcej…
 
Kolejne szkolenie e-learningowe na stronie PIIB Drukuj
wtorek, 22 stycznia 2013 04:02

Źródło: www.piib.org.plPolska Izba Inżynierów Budownictwa informuje, że w portalu PIIB na swojej stronie internetowej www.piib.org.pl uruchomiła kolejne szkolenie w systemie e-learningowym nt. „Kosztorysowanie robót budowlanych” przygotowane przez dr inż. Jacka Zabielskiego. Przedmiotem szkolenia jest wprowadzenie do zagadnień związanych z kosztorysowaniem robót budowlanych.

Więcej…
 
Nagroda Eurobuild Awards 2012 dla Dworca Głownego we Wrocławiu Drukuj
poniedziałek, 17 grudnia 2012 05:38

Źródło: www.budimex.plDworzec Główny we Wrocławiu otrzymał nagrodę w konkursie Eurobuild Awards 2012. Nagroda została przyznana w kategorii RICS Regeneration Award, czyli renowacji obiektów. Mogły w nim startować budynki komercyjne i niekomercyjne. Inwestycja PKP realizowana przez Budimex konkurowała z czterema innymi budynkami: Heritage Gates, zaprojektowanym przez Karla Grossera budynku przy ul. Rzeźniczej we Wrocławiu, warszawskim Iris, biurowcem Jana Kulczyka Ufficio Primo w Warszawie i Okrąglakiem w Poznaniu.

Więcej…
 
Dbając o zieloną przyszłość Drukuj
wtorek, 11 grudnia 2012 05:38

Źródło: www.mos.gov.plW Krakowie rozpoczęła się V konferencja „Dbając o zieloną przyszłość”, czyli coroczne spotkanie z beneficjentami projektów środowiskowych organizowane przez Ministerstwo Środowiska. W konferencji bierze udział podsekretarz stanu w MŚ Aneta Wilmańska. W 2012 roku zostały podpisane 94 nowe umowy na łączną kwotę dofinansowania w wysokości 2,45 mld zł.

Więcej…
 
Skanska najpopularniejszym pracodawcą Drukuj
poniedziałek, 10 grudnia 2012 05:57

Źródło: www.skanska.plPo raz drugi z rzędu Skanska jest najpopularniejszym pracodawcą w branży budowanej wśród specjalistów i menedżerów. Skanska okazała się najpopularniejszym pracodawcą w branży budowlanej w 3. edycji badania przeprowadzonego przez firmę rekrutacyjną Antal. Ranking powstał na podstawie odpowiedzi ponad 1500 polskich specjalistów i menedżerów z różnych branż. Liderem tego zestawienia byliśmy również rok wcześniej.

Więcej…
 
Nowy zarząd NFOŚiGW Drukuj
piątek, 07 grudnia 2012 05:38

Źródło: www.nfosigw.gov.plMinister środowiska, Marcin Korolec powołał nowy Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Prace obejmie on 1 stycznia 2013 r. Prezesem nowego Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej została Małgorzata Skucha. Na zastępców Prezesa Funduszu minister Korolec powołał natomiast: Jacka Gdańskiego, Barbarę Koszułap oraz Krystiana Szczepańskiego.

Więcej…
 
Jesienna sesja egzaminacyjna i przybyło nam inżynierów z uprawnieniami Drukuj
czwartek, 06 grudnia 2012 22:23

www.piib.org.pl23 listopada br. we wszystkich okręgowych izbach inżynierów budownictwa rozpoczęła się jesienna sesja egzaminacyjna na uprawnienia budowlane. Okręgowe komisje kwalifikacyjne zakwalifikowały do nich ponad 3200 kandydatów w kraju. O godz. 10.00 pisemnym testem rozpoczął się egzamin na uprawnienia budowlane w 16 okręgowych izbach inżynierów budownictwa. Testy egzaminacyjne przygotowuje Krajowa Komisja Kwalifikacyjna PIIB, w oparciu o zapotrzebowanie, zgłaszane przez okręgowe komisje kwalifikacyjne.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 18

Najbliższe szkolenia

poprzednim miesiącu luty 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28
Brak wydarzeń

Branżowy katalog firm

WW celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://inzynieria-sanitarna.com.pl używa Cookies. Korzystajac ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies. Polityka Prywatności - zobacz więcej.

Akceptuję pliki ciasteczek z tej witryny.