Pojemnik plastikowy z przegródkami i pojemniki ażurowe

W wielu gospodarstwach domowych znajdziemy plastikowe pojemniki, które doskonale sprawiają się w momencie konieczności przechowania czy to produktów spożywczych, czy drobiazgów zalegających każdy kąt mieszkania. Pojemnik z przegródkami umożliwi ich posortowanie, co zapobiega wymieszaniu się obecnych w nim produktów.

Pojemnik plastikowy z przegródkami

W sklepach i hurtowniach z akcesoriami gospodarstwa domowego znajdziemy szeroki wybór pojemników plastikowych z przegródkami, zaopatrzonych w szczelne pokrywki. Dodatkowym wyposażeniem tego typu pojemników może być plastikowy widelec lub zestaw sztućców z tworzywa sztucznego, które sprawdzą się w momencie przechowywania w nich drugiego śniadania lub lunchu. Dzięki przegródkom umieszczonym wewnątrz pudełka możemy nasz posiłek urozmaicić w kilka produktów, które doskonale zniosą transport w niezbyt sprzyjających warunkach.

Praktyczne plastikowe organizery

Innym rodzajem jest pojemnik plastikowy z przegródkami, będący organizerem na sztućce i inne drobne akcesoria kuchenne – ten odporny i trwały pojemnik z wieloma zagłębieniami świetnie utrzyma w porządku codziennie używane sztućce, mieszadła oraz inne artykuły kuchenne.

Przezroczysty Pojemnik z przegródkami na drobne owoce, zamykany pokrywką sprawdzi się podczas przechowywania w nim pomidorków koktajlowych, truskawek, suszonych grzybów czy orzechów. Pokrywka ochroni zawartość przed wysypaniem się, a przegródki nie pozwolą na wymieszanie produktów.

Pojemniki ażurowe

W wielu mieszkaniach znajdziemy pojemniki ażurowe, które ze względu na łatwość czyszczenia, przewiewność oraz kompleksową funkcjonalność sprawdzają się w wielu sytuacjach.Jednymi z najczęściej używanych pojemników ażurowych są osłonki na doniczki, które, dzięki oryginalnym wzorom na ściankach i prześwitywaniu właściwej doniczki, doskonale się prezentują wraz z rośliną.

Ciekawym rodzajem jest pojemnik ażurowy wykorzystywany jako koszyk na pieczywo czy inne wypieki – dzięki częściowo wyciętym we wzorek ściankom produkty nie są narażone na zatęchnięcie.Pojemniki ażurowe znajdują również zastosowanie jako organizery na bieliznę, skarpetki, dodatki do odzieży czy akcesoria do włosów – szeroki wybór wzorów, kolorów i kształtów sprawia, że taki pojemnik doskonale prezentuje się zarówno w sypialni, jak i w łazience.