Z czego są wykonane pojemniki magazynowe?

Schoeller Allibert to firma, która już ponad 60 lat działa na rynku i zajmuje się tworzeniem opakowań zwrotnych z tworzyw sztucznych. Jest to obecnie globalny lider, który dostarcza pudełka magazynowe na cały świat.

Pudełka magazynowe

Produkcja obejmuje skrzyniopalety, małe pojemniki składane, skrzyniopalety składane, pojemniki sztaplowalne, a także pojemniki sztaplowalno-gniazdowe. Głównym celem firmy jest optymalizacja procesów logistycznych. Pojemniki magazynowe to skrzynki wyprodukowane z tworzywa sztucznego. Są one wykonane z surowców najwyższej jakości, do których zalicza się polipropylen standardowy oraz polipropylen o dużej gęstości. Wykorzystanie takiego tworzywa powoduje, że są to pudełka magazynowe przyjazne dla środowiska. Należy pamiętać, że jest to niezbędny element bezpiecznego transportu, a także przechowywania różnych rodzajów produktów. Ekonomicznym rozwiązaniem jest wprowadzenie takich pojemników do firmy. Ich cechą charakterystyczną jest niewielka waga, a do tego warto zauważyć, że można je układać w stosy, ponieważ są do tego przystosowane. Należy mieć na uwadze, że są odporne na środki odkażające i chemiczne oraz na wilgoć.

Pojemniki warsztatowe

Do tego wyglądają bardzo dobrze pod kątem estetycznym. Stosując pojemniki magazynowe dbasz o higienę i środowisko. Na uwagę zasługuje fakt, że są dostępne w różnych kolorach i nie działają w żaden sposób na towar, który jest przechowywany. Uniwersalne zastosowanie posiadają pojemniki warsztatowe producent do ich produkcji wykorzystał polipropylen wysokiej jakości. Dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach, dlatego każdy powinien dopasować coś do swoich preferencji. Wyjątkowo odporne na działanie niskich i wysokich temperatur są pojemniki warsztatowe producent zadbał o ich jakość. Dzięki zastosowaniu polipropylenu uzyskana została niewielka masa pojemnika, który jednocześnie posiada dużą odporność. Ich konstrukcja pozwala utrzymać obciążenie wynoszące nawet 36 kg. Dodatkowe miejsce można zaoszczędzić dzięki sztaplowaniu i segregacji przedmiotów. W ten sposób można mieć do nich stały i bezpośredni dostęp w każdym momencie. Pojemniki są również bardzo elastyczne.