Producent opakowań z tworzyw sztucznych

Optymalnie działający łańcuch logistyczny to bardzo istotny element funkcjonowania każdego zakładu produkcyjnego. Pojemniki z tworzywa sztucznego bardzo dobrze sprawdzają się w wielu sektorach przemysłu, dzięki swojej wszechstronności i łatwej dostępności.

Kompleksowy pakiet usług

Przedmiotem działalności firmy Schoeller Allibert jest produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Producent oferuje palety, kontenery wielkogabarytowe, średnie i małe. Opakowania dostosowane są do różnych gałęzi przemysłu, w tym do wymagającego sektora rolniczego czy przetwórstwa żywności. Wszystkie produkty poddawane są testom jakościowym i wytrzymałościowym, zgodnie ze standardami ISO.

Aby usprawnić transport i magazynowanie, pojemniki z tworzywa sztucznego są kompatybilne z ergonomicznymi wózkami. Skrzynki plastikowe składane umożliwiają oszczędność przestrzeni w transporcie i na magazynie. W ramach swojej działalności, firma oferuje również kompleksową obsługę w zakresie zwrotnych opakowań plastikowych.

Recykling tworzyw sztucznych

Schoeller Allibert wykorzystuje rozwiązania ekologiczne, korzystne dla środowiska. Zużyte opakowania odbierane są od klientów, a następnie poddawane odpowiedniej obróbce. Oczyszczony i zmielony surowiec jest ponownie formowany, dzięki czemu można go wykorzystywać wielokrotnie, bez generowania odpadów i zanieczyszczeń.

Ponadto, wysoka jakość i trwałość opakowań zapewnia długi okres eksploatacji, co oprócz korzyści finansowych, jest również wydajne z perspektywy środowiska.

Inne usługi firmy

Do przedsiębiorstw o zmiennym zapotrzebowaniu na opakowania, skierowana jest oferta wynajmu. W ten sposób skrzynki plastikowe składane, palety, kontenery nie zajmują miejsca w okresie bezczynności. Firma oferuje również wdrożenie systemów śledzenia towaru z wykorzystaniem kodów kreskowych, co umożliwia wygodne nadzorowanie transportu i dystrybucji.

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych to złożony proces, skupiający się przede wszystkim na potrzebach i wymaganiach przemysłu. Pojemniki projektowane są w taki sposób, by ich zastosowanie podnosiło wydajność procesów produkcji i dystrybucji.